Co se staLoL 28.04? První pentakill!

Co se stalol?

Poslední neděle před turnajem nám přinesla celodenní snažení prakticky všech hráčů a my jsme tu znovu s tím nejdůležitějším co se stalo. Scrimmovalo se znovu prakticky dvanáct hodin v kuse. Měli jsme možnost vidět i první pentu. Jeden z hráčů se dokonce tak těšil na scrimy, že celou noc nespal.

Série s prvním pentakillem

Znovu jsme začali ještě před polednem. Tentokrát se utkali Rob se Sterakem. V zákulisí koluje informace, že Zukyy se na souboj s kapesníkem těšil tak moc, že ani před scrimy nespal. V první hře to, ale byl jiný hráč Robova týmu, který byl vidět. 452apm nám přinesl první scrims pentakill na Zeri.

Od druhé hry už se 452apm nedostal na svůj pick z první hry a bylo vidět, že to Sterakovu týmu dost chybí, stejně jako jim chyběl emočně stabilní toplaner. Jelikož Rkoo nemohl, tak hrál Joran, pro kterého toplane není main rolí a bylo na něm vcelku jasně vidět, že není spokojen s tím, proti komu hraje.

Obě hry byly ovlivněny ať už drafty, tak i Zukyyho únavou a testováním early game postaviček na botlane. Nic z toho sterakovu týmu nevyšlo a tak série skončila 2-1 a Robův tým tak v plné sestavě neprohrál jedinou sérii. (zatím)

První prohra pro Robotomii

Když jsme mluvili o tom, že po první sérii byli Mortsche, Sgoob, Kapesník, Deethane a Rob neporažení, tak jsme nečekali, že prohra přijde tak rychle. První hra se sice Freezovu týmu tolik nepovedla, Aleš ani Dyego nedokázali zastavit Sgooba na Lillii ani Mortscheho na Aatroxovi. 

Následoval Alešův absolutně neuvěřitelný výkon na Varusovi, díky němuž FPN dokázali zvítězit ve hře číslo 2. Poslední hra pak patřila dvěma hvězdám z Freezova týmu, Dyego se skóre 14/1, Freeze 10/2 na Sivir a za zmínku stojí i výkon junglera Cyagonize na Zacovi. Rýsuje se nám tu nový favorit turnaje?

Příprava na souboj o Štěpuli

Freezova sestava na svoje Scrimmy s Robem navázala rovnou dalšími, tentokrát proti Xnapyho FTS. Jak už víme, tak mezi Xnapym a Freezem panuje největší rivalita. Freeze v posledních dnech začal usilovat o Štěpánku a tak se proti FTS v turnaji bude muset předvést.

První hra byla vyloženě soubojem Xnapyho a Freeze, nafeedění Yone a Lucian řádili na mapě, ale nakonec větší sílu Freeze a vzal své spoluhráče na ramena. Do druhé hry šel Freezův tým s jedním dráčkem a jedním drakem. Oběma na scoreboardu při zničení nexusu svítilo skóre 9/3 a Xnapyho tým se tak musel smířit s další porážkou.

Následující hry byly stejná pohádka, Freeze nebo Dyego se dokázali nafeedit a hra končila okolo třicáté minuty, někdy dříve, někdy později. Co si z toho vzít? Freezův tým aktuálně vypadá fantasticky.

Absolutní řežba v podání KOKICATS a SPAJKOSS

V posledním scrimu dne se utkaly týmy Kokii a Spajkka. V sérii se bojovalo snad úplně v každou chvíli. Odešli jste na 3 minuty a přišli jste minimálně o 5 killů. První dvě hry si týmy rozdělily mezi sebe a do dalších dvou se tak šlo za stavu 1-1. (Ano, opravdu KOKICATS vyhráli hru, ve které Charmie ukázala své tajné teleport combo)

V dalších dvou hrách se plány týmu Kokii pomalu rozpadaly na malé kousíčky. Pluto se v dalších dvou hrách úplně zbláznil, a jak za Dianu, tak za Xin Zhaa ukázal, že ještě do důchodu nepatří. Oba týmy už pomalu začínají pracovat na svých chybách, ale času moc nezbývá.

HRÁČ DNE: Freeze

KLIP DNE: Charmiie (KOKICATS)

Sleduj nás

NADCHÁZEJÍCÍ ZÁPASY

  • TBA – TBA vs TBATBA

  • TBA – TBA vs TBATBA

  • TBA – TBA vs TBATBA

  • TBA – TBA vs TBATBA