Co se staLoL? Ch4rmi4 získala první výhru pro Kokicats

Co se stalol?

Poslední hrací den je minulostí a byl to pravděpodobně ten nejzajímavější. Herdynovi se podařilo ztratit postupové šance a Spajkk se Necritem si svojí hru dali hned dvakrát. Freeze padl s Robotomií a Xnapy nestačil na Sterakdaryho jahodové knedlíky.

První výhra pro Kokicats a rozpad nadějí pro Herdyna

Hned první hra dne přinesla největší překvapení turnaje. XDD v ní přejeli THC a ukázalo se, že Janceho Fioru nikdo nemůže nechat open. Hra mělo od začátku jasný spád, Adull3k na Nunovi gankoval každou linku a byl to právě on, díky němuž se Kokicats dostali do vedení. Nutno zmínit, že XDD si před hrou proházeli role a Miley hrála na midu, ADC byla Charmie a supportila jí Kokii.

Od začátku to byla velká Fiora show, ať už když Jance obehrál 1V2 dive a získal double kill nebo při jeho fantastických flancích při teamfightech. Vidět byl i Jhin, kterého vytáhla Charmie a ukázala nám quadrakillem pravého Jhin maina(Jhin si může dát pouze quadra kill). 

MVP: Jancexoxo

Další jistá výhra pro SJK, tentokrát proti Xnapymu

Šlo o souboj, ve kterém se prakticky o nic nehrálo,  ale byla to klasická hra Sterakových jahodových knedlíků. Začátek sice nebyl moc jistý a FTS byli v lehkém vedení. To ale netrvalo dlouho a začala show od SJK.

Jako dvě carry se ukázali Dvorson a 452apm(jako vždy).  Dvorson v teamfightech za Branda dokázal dávat neskutečný damage, který jenom doplnil 452apm a zbytek spoluhráčů a byl to právě marksman SJK, kdo si ukořistil další MVP pro sebe.

MVP: 452apm

Sgoobův Skarner nabral Freeze a zajistil TOP2 pro BOB

Měl to být nejzajímavější zápas dne a to se i potvrdilo. Hra vypadala poměrně jasně pro Freezův tým, ale to se změnilo při fightu na midlane, kde Sgoob nabral na žihadlo hned 3 protihráče a jeho tým z toho získal barona a dostal se do vedení.

Vedení už Robova sestava nepustila a zajistili si TOP2 v tabulce, což pro ně znamená výběr strany v semifinále, kde tento duel uvidíme znovu. Můžeme se těšit na vyrovnanou BO5, která ukáže, kdo se objeví v Playzone aréně.

MVP: Sgoob

Spajkk zničil Necrita hned dvakrát

Tento duel měl být poslední šancí pro Herdyna. V zápase zvítězil Spajkk a hned další zápas nás kvůli porušení pravidel čekalo opakování zápasu. Ale i v druhém zápase šlo o poměrné jistou výhru od Spajkkova týmu.

Tentokrát už Necritovci zabanovali Plutovi Viega, ale on zvládl štěkat i za Lee Sina. Sora s Caitlyn ukázal také výbornou hru a KK si tak zajistili poměrně klidný postup do TOP4, kde je čekají jahodové knedlíky v souboji o postup na offline finále.

MVP: Plutoo

HRÁČ DNE: Pluto

KLIP DNE: Herdyn

Sleduj nás

NADCHÁZEJÍCÍ ZÁPASY

  • TBA – TBA vs TBATBA

  • TBA – TBA vs TBATBA

  • TBA – TBA vs TBATBA

  • TBA – TBA vs TBATBA