Co se staLoL? Demolice Freeze a mnoho dalšího.

Co se stalol?

Čas nastal a dostali jsme se k prvnímu hracímu dni Streamers Clashe. Zároveň jsme dostali podle předpokladů nejvyrovnanější souboje celého turnaje. Na Riftu už to pak ve většině zápasů nevypadalo tak vyrovnaně. Viděli jsme Demolici Freeze, překvapení od Necrita, ale Xnapyho neuvěřitelná Orianna comba.

Spajkk bere první výhru

Sestava grinderů, z níž nejvíce vyčnívají Sora, Plutoo a Bandygod se v prvním zápase celého Streamers Clashe utkala proti Xnapyho fakt talentovaným spoluhráčům.  Už zpočátku hry se začalo ukazovat, kdo bude ovládat rift.

Byl to Pluto, kdo si připsal první kill v historii Streamers Clashe, a právě on na Xinovi vládl early game. Zvládal dávat dobré ganky, naopak na straně Xnapyho týmu padalo dost chyb. Xnapy flashoval a netrefoval protihráče, Davkouny na Xayah také flashoval a nedokázal správně sbírat pírka. Všechno tohle vedlo k první Spajkkově výhře.

MVP: Plutoo

Necrit má silnější sílu přátelství

V druhém zápase dnes se utkali Necrit a přátelé proti Kokicats. Papírově dva nejslabší týmy proti sobě nám ukázaly poměrně zábavnou hru. Problém nastal na botlane, kde Patagod s Necritem sebrali brzkou výhodu. Silná Jinx se pak týmu Kokicats už těžko zastavovala.

Na druhé straně si scalovala Kayle na toplane. Bohužel pro tým Kokicats se výhoda, kterou Jinx měla začala prohlubovat, následně se začala prohlubovat výhoda i na midlane a Kokicats neměli, jak tolik problémů řešit. Necritův tým si tak připsal první výhru v turnaji a Patagod si ukořistil první MVP.

MVP: Patagod

Sterak absolutně přejel Freezův Projekt Narv1kk

Při pohledu na zápasy tento rozhodně vyčníval, ale kdo čekal vyrovnanou partii se zmílil. Sterakovy jahodové knedlíky zahráli snad nejjasnější sérii, co jsme v turnaji mohli vidět. Zukyy předvedl několik skvělých playů, Dvorson vládl celé mapě za svého Zaca a highlightem zápasu byla jednoznačně apmova Kaisa, se kterou mazal své nepřátele před tím než se k němu vůbec mohli dostat.

Freeze před zápasem řekl, že je zvládne porazit i kdyby těch coachů měli dvacet a tak na něj byl velký tlak. Freezův tým zakončil hru na 0 killech a svého prvního killu se mohou dočkat až dnes v zápase proti Kokicats.

MVP: 452apm

V největším krveprolití večera zvítězila Robotomie

Poslední zápas byl jednoznačně nejlepším soubojem dne. Šlo o tvrdou a krvavou řežbu, ve které se prakticky pořád někdo zabíjel. Robův tým zpočátku prohraval až o 2 500 goldů, ale Mortsche, Kapesník a Sgoob tým drželi dlouho nad vodou. 

Herdyn měl sice lehce nepovedenou early game, ale v pozdějších fightech byl pro svůj tým důležitý. Za Mordekaisera dostával Rumbla z fightů a dokázal ho v ultimátce zabíjet 1v1. Ve hře najednou začal být nebezpečný i Kapesník na Brandovi a Sgoob na Xinovi. Zápas nakonec rozhodl jediný teamfight, po kterém přežili tři hráči Robova týmu a Rob tak bere první výhru. 

MVP: Mortsche

HRÁČ DNE: 452apm (Sterakdaryho Jahodové Knedlíky)

KLIP DNE: Zolik22 (NECRIT A PŘÁTELÉ)

Sleduj nás

NADCHÁZEJÍCÍ ZÁPASY

  • TBA – TBA vs TBATBA

  • TBA – TBA vs TBATBA

  • TBA – TBA vs TBATBA

  • TBA – TBA vs TBATBA