Co se StaLoL? je zpět

Co se stalol?

Začal nám třetí týden turnaje a po středečních zápasech už si některé týmy zajistily postup a nebo vyřazení z bojů o Playoffs. Bojovné výkony nám ukázali Necrit a přátelé, ale i Xnapyho FTS, jistou výhru jsme naopak viděli od Sterakových jahodových knedlíčků a Spajkoss. V postupových bojích stále zůstává 7 týmů.

Necrit zakopl v cílové rovince a Robotomie tak bere další výhru

Hned první zápas dne nám přinesl nevídanou podívanou, podle předpokladů mělo jít o jasný zápas, ve kterém si Robotomie připíše pohodovou výhru. Tak tomu ale vůbec nebylo. Necrit a přátelé dlouho drželi vedení, prakticky až do konce hry.

Prvním velkým highlightem byl Effectův Corki, který pro BOB vypadal poměrně nezastavitelně, ale byl to Sgoob na Belveth, kdo nakonec hru rozhodl. Právě on odchytl Effecta na toplane a 4v5 Necrit a přátelé nedokázali udržet bázi, a tak po bojovném výkonu prohráli (Dali do toho srdíčko a to je hlavní)

MVP: Kapesník

Spajkovci kráčí k postupu do playoffs

Přímý souboj o postup do Playoffs nás pak čekal v zápase s číslem dva. Spajkkův tým čekala těžká zkouška a to souboj s Herdynem. Herdynův tým to ale nezvládal. Jejich soupeři byli všude první a ve fightech byli lepší. Z Herdynova týmu lze vyzdvihnout výkon Mafina na Viegovi, který ovšem na výhru nestačil.

Z druhé strany se ukázali prakticky všichni. Spajkk předvedl výborný výkon na Nami, Bandygod nám ukázal fantastickou Ahri, ale i Plutův Lee Sin byl velkým přínosem k vítězství Spajkkova týmu. Šlo o skvělý týmový výkon, smíchaný s individualitami, které dotáhly Spajkkoss na místo, které jím aktuálně zajišťuje Playoffs. Teď stačí to udržet.

MVP: Bandygod

Kokicats zůstavají v mínusu a SJK si pojistili první místo

Nejjasnější zápas večera mají na svědomí znovu Sterakdaryho jahodové knedlíky. Tentokrát zvládli zamáznout Kokicats. Znovu jsme mohli vidět skvělou Zeri v podání apm, ale prostor se ukázat měli i další. Z týmu Kokicats se držel hlavně Jancexoxo, ale nestačilo to.

Postav si na botu stan a dostaneš MVP, tak nejspíš zní Dvorsonův tutoriál, jak vyfouknout apmovi MVP. Dvorson se se Zacem zabydlel na botlane a nepustil Miley s Koki k žádné akci a to bylo v zápase rozhodující. Tenhle Zac zajistil, že SJK jsou i nadále první v tabulce před Robotomií a FPN.

MVP: Dvorson

Xnapy v souboji o Štěpánku sice kousal, ale nakonec zvítězil Freeze

Poslední duel nám přinesl souboj, na který se dlouho čekalo. Jak už Freeze avizoval před turnajem, tak to byl duel o Štěpuli. Z počátku to vypadalo, že si jí Xnapy chce opravdu udržet, když jeho FTS jednoznačně vedli. Během hry si to ale zřejmě rozmyslel a vítězství tak bral Freeze.

Hru měl pod kontrolou prakticky celou hru Xnapy. Chvilkami to i vypadalo, že se vrátí do boje o Playoffs, ale předčasný pokus o ukončení a odchyt na Xnapyho ve Freezově jungli hru otočily na druhou stranu. Freeze tak dokráčel k vítězství, které mu prakticky zajišťuje Playoffs.

MVP: Dyego

HRÁČ DNE: Bandygod

KLIP DNE: Freeze

Sleduj nás

NADCHÁZEJÍCÍ ZÁPASY

  • TBA – TBA vs TBATBA

  • TBA – TBA vs TBATBA

  • TBA – TBA vs TBATBA

  • TBA – TBA vs TBATBA