Co se staLoL? Spajkk vystrkuje růžky

Co se stalol?

Druhý hrací den Streamers Clashe je za námi, viděli jsme poměrně jasné zápasy, ale i drama a překvapivý výkon od Spajkkova týmu. Všichni favorité to sice dotáhli k vítězství, ale ukázal se nám nový tým, který může útočit na TOP4.

Další tragédie pro Kokicats

Den odstartoval zápas mezi FPN a XDD, kde otěže zápasu prakticky okamžitě přebral tým Freeze. Byl to hlavně Zoom na svém Mordekaiserovi, který zařídil klidný průchod hrou pro Alešův tým a hlavně se mu podařilo získat první kill svého týmu na turnaji. V lategame už jsme ho sice tolik neviděli, ale tam stála hra na jiných hráčích.

V lategame pak vládli hlavně Freeze a Dyego, kteří zvládali dávat dmg a Freezovo macro dovedlo tým až k vítězství. MVP bral ale Narvikk, který za svého Nautiluse trefoval skvělé kotvy a u diváků byl šampionem právě on.

MVP: Narv1kk

Herdyn srovnal skóre s Necritem

Hra číslo dva, proti sobě stojí tým, který ve středu vyhrál a tým, který na první výhru ještě čeká. Herdyn hru začíná tak, že si na Zaca bere ghost místo teleportu, ale to byla poslední chyba, kterou ve hře Herdynův tým dělá. Od tohoto momentu začíná naprosto kontrolovaná hra od THC.

Necrit s přáteli nedokázali nacházet dobré playe a hra se dostala do momentu, kdy se Herdyn na Zacovi stal nezabitelným. Svou první výhru v turnaji tak ulovili THC, zatímco NAP spadli na stejné skóre.

MVP: Herdyn

Mortsche bere druhé MVP a posílá Robotomii na 2-0

Měl to být nejzajímavější souboj dne. Robotomii čekala legenda českého League of Legends. Zápas ale moc vyrovnaně nevypadal. Topside Robova týmu dokázal ničit své protihráče a Cuky s Robem zvládli botlane udržet v takovém stavu, aby Davkouny na Ashe nebyl problém.

Ukázal se Sgoob na Nocturnovi, kterému se o jeden autoattack nepodařil backdoor, čímž se hra o trošku prodloužila, ale žádnou zásadní změnu to neznamenalo. MVP sebral Mortsche na Aatroxovi a byl tak už třetí toplanerem dne, jehož výkon zásadně ovlivnil hru.

MVP: Mortsche

Spajkkovci vystrkují růžky, ale na SJK nestačili

Největším překvapením byl jednoznačně výkon Spajkkova týmu, který dokázal držet vyrovnanou hru se Sterakem skoro 30 minut. Tento zápas, ale vyvolal i první kontroverzi, kterou začal Freeze, ten sledoval stream 452apm a přišlo mu, že apmovi někdo radí, co má banovat a pickovat v pozadí, nikomu ale nic nedokázal.

Hra probíhala hodně zajímavě, na jedné straně zářili Bandygod s Plutem, na té druhé se dařilo 452apm, který se svým týmem hrál draft s názvem Protect Zeri. Strategie chránit Zeri nakonec vyšla, apm sebral i MVP a vzal svůj tým na záda a dotáhl ho na skóre 2-0.

MVP: 452apm

HRÁČ DNE: Herdyn (The Herdyn Crew)

KLIP DNE: Sgoob (Robotomie)

Sleduj nás

NADCHÁZEJÍCÍ ZÁPASY

  • TBA – TBA vs TBATBA

  • TBA – TBA vs TBATBA

  • TBA – TBA vs TBATBA

  • TBA – TBA vs TBATBA