Co se StaLoL: 452apm nemá 452apm

Co se stalol?

První shrnutí dne ve Streamers Clashi je tu. Kdo se ukázal? Co jsme mohli vidět ve scrimmech? To všechno se dozvíte v denních shrnutích, které si budete moct na webu přečíst každý den. Aby toho nebylo málo, tak vybereme i nejlepšího hráče a klip daného dne.

The Herdyn Crew pokračuje ve skvělé formě

O tom, že příprava na Streamers Clash probíhá 24 hodin denně nás dnes přesvědčili Freeze, Herdyn a všichni jejich spoluhráči. Scrim v 11:00 jsme tu ještě neměli. 

Welcome to the League of Draven. Plán Freezova týmu pro první hru byl jasný, bývalý LCS hráč měl dostat všechny zdroje a dotáhnout tým k výhře. Očividně první hra dne svědčila více týmu Herdyna. Skvělá souhra a vyrovnaný výkon všech hráčů je dovedl až ke zničenému nexusu.

Jinou pohádku nám přinesla hra číslo dvě. Dyegův Sylas dominoval celému Riftu a ke konci už si Freezův tým pouze hrál se svou kořistí. Třetí hra patřila Atrielovi na Sivir. Dvorson se sám na streamu vyjádřil k výkonu Freezova týmu: “Kdyby věděli, co dělá Sivir W, tak vyhrajou”

V poslední hře se Mafin absolutně zbláznil na Jaxovi a ani Aleš, s osmi kily na Kaise, ho nedokázal zastavit (on nedokázal zastavit ani Průvodčího Ornna). Série tak skončila 3-1 pro Herdynův tým a zřejmě se nám tu začíná rýsovat nový černý kůň turnaje.

PRŮVODČÍ ORNN KLIP

Křeček zničil Xnapyho FTS

Odpolední souboj Xnapyho ve scrimech nebyl jedním z těch vyrovnaných, ale ukázal nám, že ROBOTOMIE umí krvácet. V první hře nastolil absolutní dominanci Mortsche na Kledovi a jeho soupeři na to reagovat nedokázali. Mapa patřila Robovu týmu a hra skončila za necelých 26 minut. 

V druhé hře už Xnapyho Fakt Talentovaní Spoluhráči dokázali vzdorovat o deset minut déle, ale to bylo všechno, na co se zmohli. Ve třetí hře byl Xnapyho tým v dobré pozici a měl jí vyhrát. Hru ovšem nedokázali ukončit a nechali úřadovat Mortscheho Jayce, který hru Rozhodl.

Poslední hra v plné sestavě vypadala nadějně, dokud jste se nepodívali na skóre Sgooba na Olafovi. Sgood se v poslední hře urval a vzal svůj tým na záda. Scrimy Xnapyho a Roba nám tak ukázaly, že Robův tým není neporazitelný a hlavně, že se FTS zvedají.

Zajímavosti z dnešního dne

Spajkk se svým týmem měli ve 20:00 hrát proti Freezovi. Freeze ale na poslední chvíli zápas zrušil a tak si tým SPAJKKOSS musel hledat nové soupeře. Nakonec našli sestavu pěti Masterů z Westu, které sice porazit nezvládli, ale předvedli do nich poměrně dobrý výkon.

Dvorson na svém streamu prozradil pravdu o svém spoluhráči. Ukázal, že 452apm ve skutečnosti nemá 452apm (Actions per minute) , ale pouze něco přes 300.

HRÁČ DNE: MORTSCHE (ROBOTOMIE)

KLIP DNE: Davkouny (XNAPYHO FTS)

Sleduj nás

NADCHÁZEJÍCÍ ZÁPASY

  • TBA – TBA vs TBATBA

  • TBA – TBA vs TBATBA

  • TBA – TBA vs TBATBA

  • TBA – TBA vs TBATBA