Jaká bude meta v rámci Streamers Clashe?

champion

Jaká bude meta v rámci Streamers Clashe? A který champion bude nejhranější?

Tohle je velmi těžká otázka, protože do draftu nebudeme přesně vědět, kterých 40 Twitch streamerů bude nakonec do souboje vybráno. Každý streamer má svoje preference, jak na roli, tak na championa. Je dost možné, že se některé týmu budou inspirovat z nejvyšších světových lig. V tomto případě je ale potřeba brát v potaz, že ne všechny se hrají na live patchi. Region, který jako první začíná live patchi je NA LCS. To pro některé influencery nemusí být příliš vypovídající, protože jakožto Evropané nemůžou naši streameři brát tento region vážně (i když tento rok vypadají týmy jako FlyQuest, Cloud9 a 100Thieves velmi silně).

Vzhledem k různé úrovni a elu influencerů se dá tedy počítat s tím, že se budou spíše držet svých main champů a nebudou se příliš snažit o meta team compy. Ty totiž fungují většinou pouze ve velmi sehraném týmu, který je schopný skvělé kooperace a hráči dokáží zahrát championy na velmi vysoké individuální úrovni.

Co tedy můžeme čekat? Uvidíme Smlodera nebo bude v květnu už natolik ponerfovaný, že si o něj žádný streamer ani neopře kolo? Uvidíme snad nového Skarnera, na jehož rework jsme se roky a roky těšili a konečně se dočkáme v dubnu 2024? Bude nejpickovanější champion Garen? Nebo uvidíme pocket picky streamerů, one trick championy a nepředvídatelné týmové kompozice.

Upřímně se přikláníme k tomu poslednímu a moc se těšíme na to, co si streameři během tréninků připraví a jaká bude jejich herní strategie.

NADCHÁZEJÍCÍ ZÁPASY

  • TBA – TBA vs TBATBA

  • TBA – TBA vs TBATBA

  • TBA – TBA vs TBATBA

  • TBA – TBA vs TBATBA