Nejpopulárnější Twitch streameři součastnosti?

Kdo jsou ti nejpopulárnější Twitch streameři součastnosti? A se kterými se uvidíme na Streamers Clashi?

Twitch je plný známých osobností a (překvapivě) i streamerů. Někteří se do top desítky podle platformy TwitchTracker dostávají díky počtu odstreamovaných hodin, někteří sice nestreamují tolik, ale zato mají velmi vysoký průměrný viewership. V březnu ale vypadá top 10 Twitch streamerů následovně.

Začneme odzadu. Na desátém místě s 899 diváky, který sledují streamera průměrně, se umístil Czechcloud. Snad mu jeho mediální trénink pomůže a v příštích měsících ho uvidíme i na vyšších příčkách. O místo před ním se sice “pouze” se 625 avarage viewers, ale za to s téměř dvojnásobkem ostreamovaných hodin umístil channel ArcadeBulls. Osmé místo poté bere Spajkk, kterého… možnááá uvidíme i v rámci Streamers Clashe? Sedmé místo obsadil FlyGunCZ a těsně před ním se umístil Conducteir77, který s 637 diváky a 307 odstreamovanými hodinami uzavírá první část top 10.

Na pátem místě se umístil Herdyn, 1074 průměrných diváků zkrátka není málo. Ani tohle číslo ale nestačí na pravidelný streamovací schedule a PatrikTuri, který za posledních 30 dní odstreamoval neuvěřitelných 332 hodin a s 690 průměrnými diváky bere zasloužené 4. místo na žebříčku nejsledovanějších CZ/SK streamerů. A kdo ví, třeba ho uvidíme i v League of Legends turnaji.

Top trojku otvírá Marwex, kterého s více než dvojnásobnou průměrnou sledovaností předbíhá na druhém míste Haiset (2627 avarage viewers). No a první místo není asi pro nikoho, kdo se na CZ/SK Twitchi pohybuje, překvapením. Agraelus a jeho 3034 diváků, kteří na něho pravidelně koukají si udržuje své zasloužené první místo.

Otázka je, kdo ze streamerů (a to nejen z top 10) bude bojobat ve Streamers Clashi. To se dozvíte, již brzy!

Twitch tracker statistiky

NADCHÁZEJÍCÍ ZÁPASY

  • TBA – TBA vs TBATBA

  • TBA – TBA vs TBATBA

  • TBA – TBA vs TBATBA

  • TBA – TBA vs TBATBA