Od Gejmrů pro gejmry.

Od Gejmrů pro gejmry.

Celý náš tým miluje hry. Vyrůstali jsme na nich, poznali jsme odvětví, ve kterém chceme i v budoucnu pracovat a hlavně jsme potkali skvělé přátele a zažili nezapomenutelné momenty. Díky hrám jsme schopni udržovat kontakt s kamarády, které bychom už v dospělém životě neměli šanci potkávat tak často. Hry pro nás propojují prostor a čas. S kamarády jsme na Discordu koukali na Worlds 2022, přičemž jeden kamarád byl v Japonsku, druhý ve Švédsku, třetí v Praze a další v Budějcích. Vydrželi jsme koukat na Fakera proti Deftovi do 6:30 ráno a poté jsme nadšením nemohli usnout.

A právě tento pocit chceme přinášet i divákům Streamers Clashe. Chceme spojovat kamarády, budovat zdravé rivality a hlavně si užívat tu nejdůležitější věc: Gaming nás spojuje a baví.

A proč jsme si zvolili League of Legends pro náš první ročník? Odpověď je velmi snadná: LoLko v týmu máme zkrátka všichni rádi. Baví nás esport, baví nás Arcane a baví nás jak hra dokáže tvořit příběhy a vytvářet loajalní komunitu, kterou ale Riot i poslouchá a bere si jejich zpětnou vazbu k srdci. V budoucnu připravujeme ale i další herní tituly a o všem vás budeme informovat.

Takže tady to máte, naše gamingovo/esportové dítě: Streamers Clash. Od gejmrů pro gejmry.

NADCHÁZEJÍCÍ ZÁPASY

  • TBA – TBA vs TBATBA

  • TBA – TBA vs TBATBA

  • TBA – TBA vs TBATBA

  • TBA – TBA vs TBATBA