NAŠE ORGANIZACE

Za čím si stojíme?

Esport a gaming si v Česku a na Slovensku zaslouží své pevné místo v mainstreamu. Náš tým se toto odvětví vždy bude snažit inovovat a přinášet divákům nový druh zábavy a ukázat, že esport a gaming nejsou jen pro hrstku vyvolených.

Naše mise?

Naším cílem je vytvořit pravidelný clash v League of Legends a dalších herních titulech ve, kterém se utkají největší influenceři České a Slovenské Twitch a YouTube scény. Tyto souboje budou plné hype momentů a highlightů tvých oblíbených lol streamerů.

Kam směřujeme?

Do velkých hal a mezinárodních streamer turnajů! Chceme inspirovat gejmry, aby se aktivně zapojili do gamingu a budovali s námi Českou a Slovenskou Twitch a Youtube scénu. Gaming a esport nabízí mnoho možností a my chceme ukázat, že je dostupný pro všechny a není jen zábavou pro pár nadšenců.

Kdo jsme?

Jsme parta nadšenců, kteří propadli gamingu už od útlého věku a naším nejoblíbenějším vzdělávacím prostředkem byla YouTube videa. Část z nás prožila pubertu na Azerothu, jiní zase sledovali lol highlights Fakera, nebo vzestup a souboje s1mpla v CS:GO. Během covidu jsem taky možnáá tančili ve Fortnitu, i když to jako gejmři neradi přiznáváme. Jsme ti, kteří by se na Clash v League of Legends dívali na Twitchi, pokud bychom nebyli jeho součástí.

Naši sponzoři

Streamers clash GALERIE

PRO OBCHODNÍ NEBO OBECNÉ DOTAZY POUŽIJTE PROSÍM NÁŠ KONTAKT.