NAŠI PARTNEŘI

Partneři

Partnerství se značkami už dávno nejsou jenom o přidání loga na zeď studia a na dresy hráčů. Partnerství musí být oboustranně smysluplné a má posouvat naší scénu o krok dál. Proto pevně věříme, že dlouhodobá partnerství jsou ta, díky kterým můžeme Streamers Clash neustále zdokonalovat.

TIGER

S Tigerem zvládneš víc!
Postřeh, čistá mysl, energie a soustředění. Předpoklady k úspěchu v gamingu. Tiger Energy Drink ti díky vysokému obsahu kofeinu a taurinu pomůže tohle všechno znovu nastartovat. Vyber si svou nejoblíbenější příchuť a užij si hru.

KSP Computer & Services

Navrhujeme komplexní řešení Vašeho IT vybavení. Ve všech oblastech IT zajišťujeme projekty, dodávky, realizace, instalace a následné konfigurace.

ESET

ESET poskytuje komplexnú ochranu vášho digitálneho sveta s minimálnou záťažou na výkon počítača. Tri úrovne ESET HOME SECURITY ponúkajú špičkové funkcie pre náročných a ešte náročnejších. Samozrejmosťou je Herný režim, vďaka ktorému môžete nerušene hrať hry či sledovať videá na celej obrazovke a zostať pritom v bezpečí.

MEDIÁLNÍ Partneři

POGGERS

Poggers je komunitní gaming projekt, který se řídí heslem “od hráčů pro hráče”. Kromě čerstvého herního obsahu, jako jsou herní recenze, tématické články, glosy a zpravodajství nabízí především tu nejvíce fresh gaming komunitu na trhu. V ní se čtenáři mohou potkávat, hledat parťáky do her, soutěžit, nahlédnout do zákulisí herní novinařiny a podílet se na komunitních akcích Poggers.

RINGIER

Sme digitálnym lídrom s novinárskymi koreňmi. Vyvíjame najkvalitnejšie produkty, ktoré zaujímajú väčšinu moderného publika. Prinášame najnovšie správy, tvoríme názory a ponúkame prístup ku kvalitným informáciám. Spájame komunity, prevádzkujeme najväčšiu online donášku jedla na Slovensku a najpoužívanejšie inzertné portály.

LEO EXPRESS

Cestujte komfortně vlakem nebo autobusem do více než 120 destinací po celé střední Evropě.

REPUBLEAGUE

Sme slovenská ešportová organizácia, ktorá si dala za úlohu pomôcť domácim tímom v ich rozvoji, preto sme vytvorili európsku ešportovú CS:GO ligu, v ktorej dávame priestor aj našim slovenským a českým tímom bojovať proti špičke Európy.