Co se StaLoL? Jídelní díl

Co se stalol?

Je pondělí 29.04 a do turnaje zbývá dva dny. Zvedá se vítr a bouře se blíží. Dnes ale byla poměrně klidná atmosféra. Spajkk otvíral fotbalisty, někteří hráli flexy, někteří soloq a někteří League of Legends vůbec nezapli (Někdo třeba strávil večer na Dustu, že jo Miley). I přes tenhle klid se našlo 10 frajerů, co si šli zahrát scrimy.

Okurkovou sezónu zastavili Freeze a Necrit

Dnešní den jsme sice moc scrimů neviděl, ale našly se dvě sestavy, které to proti sobě zkusily. Necrit se poprvé potkal s Freezem a série byla poněkud zajímá. Pro Freezův tým to byla ukázka toho, že rozhodně dokonalí nejsou. Necritovci naopak viděli, že zvládnou konkurovat i jednomu z nejlepších týmu v turnaji.

Série sice skončila poměrně jednoznačně a to poměrem 4:0, ale ani jedna hra nebyla pro Freeze jednoduchá. V některých hrách se šlo i na Eldera, v jedné jsme dokonce viděli quadrakill od midlanera Necritova týmu.

Houbičky byly největším problémem Freezova týmu. Když potkali Teema, tak si zažili skutečné peklo. Výhru ale nakonec doručili a vstoupí do turnaje jako jeden z největších favoritů.

Zajímavosti z dnešního dne

Sterakův tým se ve scrimech utkal s akademií REViTAL BLACKTRAiNS, první hra vypadala poměrně nadějně, další už byly poměrně jednoznačné. RBT Academy vyhráli všechno a ukázali Sterakovi, že by to mohlo být lepší.

Na streamu u Miley jsme se pak od skoro Major hráče Shocka dozvěděli, že Miley dává do misky mléko a až pak cereálie. Pro Shocka je tohle naprosto nepochopitelné. Spajkk pak o sobě prozradil, že si ke všemu dává tatarku, klidně i ke špagetám. 

Další zajímavost pochází ze Sterakova týmu, Zukyy se svěřil, že kvůli špatnému internetu zlomil notebook. Jancexoxo pak prozradil své oblíbené jídlo, doma si rád dává opečený chléb s česnekem, taveným sýrem, míchanými vejci a kečupem (pokud není kečup, tak přidá tatarku).

HRÁČ DNE: DYEGO (FREEZŮV PROJEKT NARV1KK)

KLIP DNE: EFFEECCT (NECRIT A PŘÁTELÉ)

Sleduj nás

NADCHÁZEJÍCÍ ZÁPASY

  • TBA – TBA vs TBATBA

  • TBA – TBA vs TBATBA

  • TBA – TBA vs TBATBA

  • TBA – TBA vs TBATBA